Backstage z fotenia prvej kolekcie

Backstage z fotenia prvej kolekcie
Na naše prvé fotenie sme zamierili do Českej republiky, konkrétne do mesta Zlín. Rozhodli sme sa tak nielen preto, že celá naša kolekcia je šitá práve v Českej republike, ale tiež preto, že v Zlíne sídli náš skvelý fotograf.
V jeho ateliéri bolo fotenie veľmi uvoľnené a príjemné a to aj napriek tomu, že sa okolo nás a našej modelky celý deň točili vizážistky a celý tím. Na konci dňa nám bolo dokonca ľúto odlíčiť skvelý make-up a look, ktorý vytvorili.
Make-up
Fotila sa naša prvá kolekcia bikín, oblečenia a psích doplnkov. Okrem našej nádhernej modelky sme si trochu zapózovali aj my, zakladateľky Ambitious Dolly. Pozrite sa sami na naše originálne backstage fotky.

Quick check
Adriana and Diana
Our bikini
With Angelina


Po celom dni fotenia sme zamierili do krásneho hotela v lese na okraji Zlína. Tam sme sa rozhodli si pripiť na túto výnimočnú udalosť skvelým šampanským. Relax vo vírivke a príjemná atmosféra boli po celodennej práci ako balzam pre dušu.
Whirpool time


Photographer: Petr Huser
Model: Monika Vaculíková
Make-up: Andrea Duchovny
Hair styling: Monika Čtvrtníčková3031 Comments

Naprawa anteny satelitarnej w Warszawie


Widząc problemy z odbiorem kanałów telewizyjnych z anteny satelitarnej zaczynamy poszukiwać sposobu na naprawę usterki, na początku szukamy w internecie, okazuje się że większość filmików w niczym nam nie pomoże, w kolejnym kroku kontaktujemy się z telefonicznym biurem obsługi klienta Polsat lub Canal+, tam konsultant może nam przekazać tylko proste informacje na temat ustawień technicznych dekodera i telewizora ale nie wyreguluje za nas anteny. Jeśli nie mamy znajomego z miernikiem sygnału satelitarnego, trzeba będzie poszukać dobrego instalatora, który fachowo wykona dla nas ustawienie anteny satelitarnej z pomiarem wszystkich elementów i urządzeń zamontowanych w torze sygnałowym.

Ustawianie anteny satelitarnej na podstawie innych anten zamocowanych na dachach i balkonach u sąsiadów nic nam nie da, to nie antena naziemna, tutaj liczą się pojedyncze milimetry. Na terenie Warszawy znajdziemy wielu monterów anten satelitarnych oraz autoryzowany serwis techniczny cyfra.tv, oprócz stolicy usługę można zamówić w okolicznych miejscowościach m.in.: Brwinów, Mińsk Mazowiecki, Zielonka, Błonie, Legionowo, Wołomin, Otwock, Piastów, Dawidy, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Pruszków, Marki, Babice, Podkowa Leśna, Raszyn, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin, Łomianki, Radzymin, Sulejówek. Dzwoniąc do instalatorów należy podać szczegóły usterki, jaki posiadamy dekoder cyfrowy i telewizora oraz gdzie jest zamontowana antena, na dachu czy gdzieś nisko na ścianie lub balkonie, ułatwi to diagnozę i przygotowanie odpowiednich części przed przyjazdem do klienta.

Ponieważ prawie zawsze przy bardzo silnej burzy i deszczu będzie nam zanikał sygnał z satelity, porozmawiajmy z monterem na temat instalacji zestawu anten cyfrowej telewizji naziemnej, w tym przypadku zła pogoda nie przeszkadza w odbiorze, nie ma tyle programów co z dekodera satelitarnego ale będziemy mieli cokolwiek do oglądania jak zniknie nam obraz z anteny satelitarnej. Po drugie z taką telewizję się nie płaci i można ją wykorzystać w innych pokojach zamiast płatnej usługi "multiroom".